See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług eksperckich – wybór 5 ekspertów medycznych w dziedzinie: neurologii, otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii, chirurgii szczękowo-twarzowej, neurochirurgii; Części 1÷5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich - wybór 5 ekspertów medycznych w dziedzinie: neurologii, otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii, chirurgii szczękowo-twarzowej, neurochirurgii; Część 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie neurologii Część 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie otorynolaryngologii Część 3: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie audiologii i foniatrii Część 4: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej Część 5: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie neurochirurgii 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ lub SoPZ), zawierający opis minimalnych wymagań w danej części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 360157-2026
Interne Kennung: ZZP.ZP.412.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie neurologii
Beschreibung: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie neurologii
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie otorynolaryngologii
Beschreibung: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie otorynolaryngologii
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie audiologii i foniatrii
Beschreibung: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie audiologii i foniatrii
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 : Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej
Beschreibung: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 : Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie neurochirurgii
Beschreibung: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie neurochirurgii
Interne Kennung: 5