2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhouden en renoveren van de openbare verlichtingsinstallatie
Beschreibung: De werkzaamheden binnen deze RAW-raamovereenkomst zullen via deelopdrachten worden uitgevoerd en hebben betrekking op het renoveren van en het functioneel in stand houden van de openbare verlichtingsinstallatie (OVL). • Het leveren van masten en armaturen; • Het (ver)plaatsen, vervangen, monteren en aansluiten van verlichtingsobjecten, masten en armaturen; • Het coördineren van werkzaamheden aan het gereguleerde netwerk; • Het uitvoeren van, preventief en correctief onderhoud, bestaande o.a. uit: - Het organiseren en in bedrijf houden van een storingswachtdienst; - Uitvoeren van groepsremplace; - Uitvoeren van regulier onderhoud; - Opheffen van storingen en defecten; - Herstellen van schades, veroorzaakt door aanrijdingen of vernielingen; - Herstellen van schade als gevolg van ouderdom of slijtage; - Verplaatsen van verlichtingsobjecten; - Opnieuw richten van scheefstaande masten; - Vervangen van masten en armaturen; - Het onderhouden van objecten van derden zoals NBD verlichting, abri's etc. - Rapporteren van de verrichte werkzaamheden; - Het aanleveren van schade-informatie bij aanrijding ten behoeve van schadeverhaal; - Het aanleveren of verwerken van revisiegegevens.
Interne Kennung: K010976
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie bestek