2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meetapparatuur grondwaterstanden
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst is op zoek naar een Ondernemer van grondwaterstandsmeetapparatuur, die circa 250 grondwaterstandsmeters per jaar gaat leveren. Deze grondwaterstandsmeters zullen na installatie in een meetpunt meetgegevens verzamelen, deze lokaal opslaan en via het gsm-netwerk en/of NB-IoT en door middel van het LoRaWAN-netwerk deze meetgegevens verzenden naar de servers van de Aanbestedende Dienst. Het gaat hierbij om levering van meetapparatuur, waarvan ongeveer de helft communiceert via het gsm- en/of NB-IoT-netwerk en de andere helft door middel van het LoRaWAN-netwerk. Dit betekent dat de Inschrijver meetapparatuur met zowel communicatie via gsm- en/of NB-IoT-netwerk als via het LoRaWAN-netwerk communiceert moeten kunnen leveren.
Interne Kennung: 9-L-18908-24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38200000 Geologische und geophysikalische Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38290000 Vermessungstechnische, hydrografische, ozeanografische und hydrologische Instrumente und Geräte, 38291000 Fernmessgeräte, 38300000 Messinstrumente, 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen, 38422000 Füllstandsmessgeräte
5. Los
Los: LOT-0000