See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu gastronomicznego oraz wyposażenia skrzyń polowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu gastronomicznego oraz wyposażenia skrzyń polowych 2. Zamówienie podzielone jest na 30 zadań 3. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 4. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Taktyczno-Techniczne). 5. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Vorherige Bekanntmachung: 207978-2025
Interne Kennung: 48/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa łyżek, noży i widelców. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Tevchniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie określonym w dokumentach zamówienia. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego na zasadach określonych w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane według cen jednostkowych określonych przez Wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa talerzy. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ekspozytora do przypraw oraz podajnika do serwetek. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Tevchniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa koszyczków do chleba. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Tevchniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tac kelnerskich/żołnierskich. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Tevchniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa patelni elektrycznych uchylnych. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa taboretów grzewczych elektrycznych. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa maszyn do mielenia mięsa o dużej wydajności. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa garnków nierdzewnych 100l z zaworem spustowym i pokrywką. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa krajalnic żywności (elektrycznych). 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w dokumentach zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne). 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 10