2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektų ir procesų valdymo Atlassian Ltd programinės įrangos (JIRA) konfigūravimo, programavimo bei konsultavimo paslaugos (Tarptautinės vertės pirkimas)
Beschreibung: Perkančioji organizacija siekia įsigyti paslaugas, kurios apima: 1. Perkančiosios organizacijos metinio veiklos plano įgyvendinimo stebėsenos sprendimo sukūrimo (konfigūravimo ir / arba programavimo) projektų ir procesų valdymo Atlassian Ltd programinėje įrangoje (JIRA) paslaugas; 2. Perkančiosios organizacijos rizikų valdymo sprendimo sukūrimo (konfigūravimo ir / arba programavimo) projektų ir procesų valdymo Atlassian Ltd programinėje įrangoje (JIRA) paslaugas; 3. Kitas projektų ir procesų valdymo Atlassian Ltd programinės įrangos (JIRA) konfigūravimo ir / arba programavimo paslaugas; 4. Konsultavimo paslaugas, susijusias su 3 punkte nurodytomis paslaugomis. Paslaugų kiekiai / apimtys, reikalavimai, teikimo terminai ir tvarka nustatyti pirkimo sąlygų 1 priede "Techninė specifikacija (paslaugų pirkimas)" .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0