2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odpady ZZS ÚK 2027-2030
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je zajištění odvozu odpadu z jednotlivých výjezdových základen Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje, p.o. a zajištění dalších služeb v oblasti nakládání s odpadem dle zadávací dokumentace a jejích příloh.
Interne Kennung: VZ-19866/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změny závazku v těchto případech: • V souladu s § 100 ZZVZ má zadavatel možnost navýšení rozsahu sjednaných služeb v odpadovém hospodářství i o další svozová místa, která určí zadavatel, kdy tyto další služby budou sjednány za stejné jednotkové ceny dle typu, počtu a četnosti vyvážení nádob, které jsou již ve smlouvě sjednané. Tuto změnu závazku ze Smlouvy je možné realizovat na základě podnětu zadavatele a je možné ji sjednat výhradně formou dodatku ke smlouvě. • V souladu s § 100 ZZVZ má zadavatel možnost snížení rozsahu sjednaných služeb v odpadovém hospodářství o svozová místa, kde již svoz nebude prováděn. Tuto změnu závazku ze smlouvy je možné realizovat na základě podnětu zadavatele a je možné ji sjednat výhradně formou dodatku ke smlouvě. • V souladu s § 100 ZZVZ má dodavatel možnost změny jednotkové ceny spočívající v možnosti navýšit nebo naopak snížit jednotkové ceny služeb poskytovaných na základě smlouvy, a to v případě, že dojde po dobu platnosti smlouvy změnou právních předpisů k prokazatelnému navýšení nebo naopak snížení nákladů na straně dodavatele. Navýšení ceny služeb je možné vždy pouze o výši rozdílu mezi současnými náklady dodavatele promítnutými do jednotkových cen služeb a náklady dodavatele ovlivněnými legislativními změnami (např. zvýšení/snížení zákonných poplatků za uložení odpadů na skládce) v průběhu platnosti smlouvy. Tuto změnu závazku ze Smlouvy je možné realizovat na základě řádně zdůvodněné písemné žádosti dodavatele nebo z podnětu zadavatele a je možné ji sjednat výhradně formou dodatku ke smlouvě. • V souladu s § 100 ZZVZ má zadavatel možnost změny rozsahu služeb v odpadovém hospodářství o druhy odpadů, které zadavatel před uzavření smlouvy nepředpokládal. Jednotkové ceny těchto druhů odpadů budou stanoveny v cenách v místě a čase obvyklých. Tuto změnu závazku ze smlouvy je možné realizovat na základě podnětu zadavatele a je možné ji sjednat výhradně formou dodatku ke smlouvě. • V souladu s § 100 ZZVZ může zadavatel na základě podnětu dodavatele upřesnit a změnit kódové označení jednotlivých odpadů a jejich zařazení tak, aby odpovídali platné legislativě a skutečnému účelu. V případě změny jednotkové ceny bude tato stanovena v cenách v místě a čase obvyklém. Tuto změnu závazku ze Smlouvy je možné realizovat na základě řádně zdůvodněné písemné žádosti dodavatele nebo z podnětu zadavatele a je možné ji sjednat výhradně formou dodatku ke smlouvě.