See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonywania kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni. Przedmiot zamówienia składa się z 16 części. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, wykaz urządzeń, ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do SWZ, mianowicie: • Zał. 1 – Formularz cenowy, • Zał. 2 - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) wraz z załącznikami: a) Wytyczne dot. walidacji (rewalidacji). • Zał. 3 - Projekty umów wraz z załącznikami: a) Wykaz Sprzętu z podziałem na części 3. Wykonawca w ramach świadczonej usługi zobowiązany jest do stosowania i przestrzegania obowiązujących w przedmiocie zamówienia przepisów prawa, posiadać stosowne uprawnienia oraz ponosić pełną odpowiedzialność w przypadku ich naruszenia. 4. Wykonawca jest zobowiązany posiadać dostęp do części eksploatacyjnych oraz wszelkich niezbędnych części do wykonywania napraw.
Interne Kennung: D10.251.67.F.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Interne Kennung: D10.251.67.F.2026.1
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Interne Kennung: D10.251.67.F.2026.2
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Interne Kennung: D10.251.67.F.2026.3
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Interne Kennung: D10.251.67.F.2026.4
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Interne Kennung: D10.251.67.F.2026.5
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Interne Kennung: D10.251.67.F.2026.6
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Interne Kennung: D10.251.67.F.2026.7
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Interne Kennung: D10.251.67.F.2026.8
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Interne Kennung: D10.251.67.F.2026.9
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Interne Kennung: D10.251.67.F.2026.10
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Interne Kennung: D10.251.67.F.2026.11
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Interne Kennung: D10.251.67.F.2026.12
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Interne Kennung: D10.251.67.F.2026.13
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Interne Kennung: D10.251.67.F.2026.14
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 „Wykonywanie kompleksowej obsługi serwisowej aparatury i urządzeń Centralnej Sterylizatorni będących na wyposażeniu Zamawiającego ”
Interne Kennung: D10.251.67.F.2026.15