See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu kwaterunkowego, medycznego do budynku 13/61 w m. Gdańsk Westerplatte.
Beschreibung: Dostawa sprzętu kwaterunkowego, medycznego do budynku 13/6 w m. Gdańsk Westerplatte.(CZĘŚĆ I – Dostawa sprzętu kwaterunkowego, CZĘŚĆ II - Dostawa sprzętu medycznego).
Vorherige Bekanntmachung: 296841-2025
Interne Kennung: 10/WIB/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I – Dostawa sprzętu kwaterunkowego do budynku 13/61 w m. Gdańsk Westerplatte
Beschreibung: CZĘŚĆ I zamówienia– Dostawa sprzętu kwaterunkowego do budynku 13/61 w m. Gdańsk Westerplatte . Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2 do SWZ oraz Formularzu cenowym - załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: 10/WIB/2025 - część I zamówienia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II – Dostawa sprzętu medycznego do budynku 13/61 w m. Gdańsk Westerplatte
Beschreibung: CZĘŚĆ II – Dostawa sprzętu medycznego do budynku 13/61 w m. Gdańsk Westerplatte. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 3 do SWZ oraz Formularzu cenowym -załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 10/WIB/2025- część II zamówienia