See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Chwaszczynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Chwaszczynie. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załącznikach nr 7 i 9 do SWZ. 3. Zgodnie z treścią art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 298750-2025
Interne Kennung: ZP/1/OSP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ar. 138 ust. 1 ustawy Pzp, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Chwaszczynie. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załącznikach nr 7 i 9 do SWZ.