559536-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa kontrastów dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kontrastów dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontrastów dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie – 5 Pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ- pakiety oraz załącznik nr 4- wzór umowy.
Interne Kennung: 82/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - Amidotrizeosanu megluminy
Beschreibung: PAKIET 1 - Amidotrizeosanu megluminy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 1 - Amidotrizeosanu megluminy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo realizacji opcji do końca trwania umowy. 2. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach pakietów – należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy (w poprzednim roku budżetowym). 3. Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w pakiecie (pakietach). Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji, podając jednocześnie planowaną do zakupu ilość przedmiotu zamówienia. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 4. Całkowita ilość przedmiotu zamówienia, określona dla danej pozycji, zamówiona i dostarczona w ramach opcji nie może być większa od 100% ilości określonej dla tej pozycji w pakiecie. Faktyczna ilość, zamówionego w trakcie realizacji umowy przedmiotu zamówienia, uzależniona będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego w okresie, na jaki zostanie zawarta umowa. Ilość zamawianego w ramach umowy towaru może być różna od ilości określonej w opisie przedmiotu zamówienia. 5. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 -chlorek metylotioninioweg
Beschreibung: PAKIET 2 -chlorek metylotioninioweg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 2 -chlorek metylotioninioweg
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 - zieleń indocyjaninowa
Beschreibung: PAKIET 3 - zieleń indocyjaninowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 3 - zieleń indocyjaninowa
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - Iohexolum
Beschreibung: PAKIET 4 - Iohexolum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 4 - Iohexolum
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 - Iopromidum
Beschreibung: PAKIET 5 - Iopromidum. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - pakiety.
Interne Kennung: PAKIET 5 - Iopromidum