2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cisternová technika -kov./hliník. nádrž - NO
Beschreibung: Zadávání jednotlivých dílčích veřejných zakázek (dále jen „dílčí VZ“), na základě rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem, na zabezpečení plné funkčnosti, použitelnosti, provozuschopnosti a obnovení provozní spolehlivosti ve stanoveném rozsahu vojenských cisternových automobilů s kovovou nádrží a s nádrží z hliníkové slitiny na podvozku Tatra, včetně jejich podskupin a součástkových celků , jako komplexní pozáruční nálezovou opravu.
Interne Kennung: Sp. zn. SpMO 20845/2026-1350
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cisternová technika-kov./hliník. nádrž-NO
Beschreibung: Zadávání jednotlivých dílčích veřejných zakázek (dále jen „dílčí VZ“), na základě rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem, na zabezpečení plné funkčnosti, použitelnosti, provozuschopnosti a obnovení provozní spolehlivosti ve stanoveném rozsahu vojenských cisternových automobilů s kovovou nádrží a s nádrží z hliníkové slitiny na podvozku Tatra, včetně jejich podskupin a součástkových celků , jako komplexní pozáruční nálezovou opravu .
Interne Kennung: 1