2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem tabletów wraz z akcesoriami i usługami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe dostarczenie Urządzeń, Akcesoriów oraz usług, realizowane w ramach Zamówienia Podstawowego oraz Prawa Opcji. Szczegóły zawarte w Opis Przedmiotu Zamówienia.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Najem tabletów wraz z akcesoriami i usługami