2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace urgentního příjmu FN Plzeň - soubor vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nových (nikoliv repasovaných) zdravotnických přístrojů a zařízení (pro vybavení pracovišť Urgentního příjmu) včetně montáže, instalace, uvedení dodaných zařízení do provozu a instruktáže obsluhy, s cílem vybavení (pořízení nové kapacity) pracovišť souborem zdravotnických prostředků přístrojového charakteru. Veřejná zakázka je rozdělena na části ve smyslu ustanovení § 101 ZZVZ, účastníci jsou oprávněni podat nabídku na všechny části veřejné zakázky nebo jakoukoliv kombinaci jednotlivých částí, včetně nabídky pouze na jednu část veřejné zakázky. Rozdělení zakázky na části a klasifikace předmětu veřejné zakázky (CPV): Číslo části zakázky, Název části veřejné zakázky, Položka projektu, kód CPV, Název CPV 1. Elektricky polohovatelné lůžko pro bariatrické pacienty, pol.1, CVP: 33192100-3, Lůžka pro použití ve zdravotnictví 2. Elektrické zvedací transportní zařízení, pol. 2, CVP:33192600-8, Zdvihací zařízení pro zdravotnictví 3. Odběrové křeslo/židle, pol. 3, CVP:33192000-2, Lékařský nábytek 4. Osobní váha s výškoměrem, pol. 4, CVP:38311000-8, Elektronické váhy a příslušenství 5. EKG přístroj, pol.5, CVP:33123200-0, Elektrokardiografické přístroje Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky Kvalitativní charakteristika položek a podrobná specifikace věcného plnění částí veřejné zakázky je uvedena v části 2 této zadávací dokumentace – Technické specifikace. Veškeré činnosti musí být prováděny v souladu s legislativou země uživatele, a to zejména doporučujících technických a jiných norem, vztahujících se na předmět veřejné zakázky z hlediska jeho charakteru a způsobu užití.
Interne Kennung: 22/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38311000 Elektronische Waagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Osobní váha s výškoměrem
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nových (nikoliv repasovaných) zdravotnických přístrojů a zařízení (2 ks osobní váhy s výškoměrem pro pracoviště Urgentního příjmu) včetně montáže, instalace, uvedení dodaných zařízení do provozu a instruktáže obsluhy.
Interne Kennung: 22/26-4
Haupteinstufung (cpv): 38311000 Elektronische Waagen und Zubehör
Los: LOT-0005
Titel: EKG přístroj
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nových (nikoliv repasovaných) zdravotnických přístrojů a zařízení (2 ks EKG přístroje pro pracoviště Urgentního příjmu) včetně montáže, instalace, uvedení dodaných zařízení do provozu a instruktáže obsluhy.
Interne Kennung: 22/26-5
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0003
Titel: Odběrové křeslo/židle
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nových (nikoliv repasovaných) zdravotnických přístrojů a zařízení (odběrového křesla/židle pro pracoviště Urgentního příjmu) včetně montáže, instalace, uvedení dodaných zařízení do provozu a instruktáže obsluhy.
Interne Kennung: 22/26-3
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0002
Titel: Elektrické zvedací transportní zařízení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nových (nikoliv repasovaných) zdravotnických přístrojů a zařízení (přístroje umožňujícího bezpečné zvedání a přemístění bariatrických pacientů pro pracoviště Urgentního příjmu) včetně montáže, instalace, uvedení dodaných zařízení do provozu a instruktáže obsluhy.
Interne Kennung: 22/26-2
Haupteinstufung (cpv): 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge
Los: LOT-0001
Titel: Elektromotoricky polohovatelné lůžko pro bariatrické pacienty
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nových (nikoliv repasovaných) zdravotnických přístrojů a zařízení (elektromotoricky polohovatelného bariatrického lůžka s integrovanou váhou a antidekubitní matrací pro vybavení pracovišť Urgentního příjmu) včetně montáže, instalace, uvedení dodaných zařízení do provozu a instruktáže obsluhy.
Interne Kennung: 22/26-1
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten