See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów kuchennych
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów pokonsumpcyjnych tj. odpadów pokonsumpcyjnych ulegających biodegradacji (o kodzie 20 01 08 zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów - Dz. Urz. z 2020 poz. 10) lub produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego (materiału kategorii 3) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1069/2009 z dnia 21 października 2009 r. Dz. Urz. L 300/1 z 14.11.2009) wytwarzanych przez kuchnię żołnierską w średniej ilości ok. 9 500 kg/ miesiąc w n/w obiektach: średnia ilość roczna - około 150 000 kg: - obiekt stołówkowo-kuchenny 2.WOG ul. Sikorskiego 6, Brzeg w ilości około 60 000 kg rocznie, - obiekt stołówkowo-kuchenny 2.WOG ul. Sudecka 49, Duszniki Zdrój w ilości około 35 000 kg rocznie, - obiekt stołówkowo-kuchenny 2.WOG; ul. Walecznych 59, Kłodzko w ilości około 55 000 kg rocznie, - obiekt stołówkowo-kuchenny 2.WOG; Jastrzębie 5 k/Namysłowa (w sytuacjach kryzysowych i na czas mobilizacji i wojny), - obiekt stołówkowo-kuchenny 2.WOG; Milicz (w sytuacjach kryzysowych i na czas mobilizacji wojny), - inne lokalizacje wskazane przez Zamawiającego po wcześniejszym pisemnym zawiadomieniu (Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia niezbędnych dokumentów, o których mowa w § 4 ust. 14 w ciągu 14 dni od pisemnego zgłoszenia innej lokalizacji w celu realizacji usługi zgodnie z obowiązującymi przepisami).
Interne Kennung: ŻYWN/2/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający ma prawo do skorzystania z prawa opcji, zgodnie z warunkami określonymi w specyfikacji warunków zamówienia i opisie przedmiotu zamówienia. 2. Realizacja prawa opcji nie będzie skutkowała zmianą umowy. 3. Wykorzystanie uprawnień do skorzystania z prawa opcji uzależnione będzie od potrzeb Zamawiającego. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 4. Wykonawca zobowiązany jest wykonać usługę objęty prawem opcji po cenach jednostkowych wykazanych w swojej ofercie w zamówieniu podstawowym. 5. Zamawiający przekaże pisemną informację Wykonawcy o potrzebie skorzystania z prawa opcji. 6. Wykonawca niezwłocznie po otrzymaniu ww. pisma, potwierdzi fakt jego otrzymania poprzez przesłanie informacji o tym zleceniu do Zamawiającego na adres email: 2wog.sl.zywn@ron.mil.pl lub faxem na nr: 261 656 887. 7. Wykonawca oświadcza, iż nie będzie dochodził od Zamawiającego wykonania części umowy w zakresie prawa opcji w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z całości opcji lub części opcji. 8. Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objęte prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zadania gwarantowanego.