2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publiczny transport zbiorowy - przewozy autobusowe
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usług w zakresie przewozu osób na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar powiatu świeckiego, dla której powiat świecki jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego. W przypadku zawarcia porozumień z sąsiadującymi powiatami mogą zostać utworzone linie komunikacyjne wybiegające poza teren powiatu świeckiego. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zapewni odpłatne przewozy na liniach komunikacyjnych: 1. Linia nr 1 Świecie - Czaple - Pięćmorgi - Lipinki o długości 44 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 2. Linia nr 2 Świecie - Laskowice - Osie - Łążek o długości 41 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 3. Linia nr 3 Świecie - Krąplewice - Gródek - Drzycim o długości 29 km usługa świadczona będzie od poniedziałku do niedzieli, 4. Linia nr 4 Świecie - Michale – Dragacz o długości 29 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 5. Linia nr 5 Świecie - Warlubie – Nowe o długości 49 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 6. Linia nr 6 Świecie - Osie – Miedzno o długości 47 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 7. Linia nr 7 Świecie - Jeżewo – Osie - Łążek o długości 43 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 8. Linia nr 8 Świecie - Laskowice – Lniano o długości 42 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 9. Linia nr 9 Świecie - Czaple - Jeżewo – Dąbrowa o długości 19 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 10. Linia nr 10 Świecie - Drzycim – Lniano - Błądzim o długości 43 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 11. Linia nr 11 Świecie - Poledno - Bukowiec – Świekatowo – Jania Góra o długości 55 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 12. Linia nr 12 Świecie - Budyń - Bukowiec - Świecie o długości 47 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 13. Linia nr 13 Świecie - Poledno - Bukowiec - Świecie o długości 51 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 14. Linia nr 14 Świecie – Gruczno – Parlin – Pruszcz - Serock o długości 45 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 15. Linia nr 15 Świecie - Topolno - Luszkowo – Świecie o długości 65 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 16. Linia nr 16 Świecie - Drozdowo – Lniano - Błądzim o długości 56 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 17. Linia nr 17 Świecie - Biechowo - Gacki – Drzycim o długości 24 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 18. Linia nr 18 Serock - Brzeźno - Topolno – Świecie o długości 51 km usługa świadczona będzie w dni robocze, Szacowana ilość wozokilometrów do wykonania w czasie obowiązywania umowy (szacunek opiera się na założeniu, że przewozy będą odbywać się zgodnie z rozkładami jazdy): ok. 1 230 000 wozokilometrów, w przypadku przedłużenia o jeden rok – ok. 2 460 000 wozokilometrów (wskazana ilość nie obejmuje dojazdów i zjazdów z linii). Organizator zastrzega sobie możliwość zwiększenia lub zmniejszenia pracy przewozowej w zależności od rzeczywistych potrzeb przewozowych o 10%.
Interne Kennung: WRiZP.272.4.2.2026
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Publiczny transport zbiorowy – przewozy autobusowe
Interne Kennung: WriZP.272.4.2.2026