See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potraviny
Beschreibung: Predmetom zákazky je pravidelné zabezpečovanie dodávok potravín vrátane dopravy na určené miesto a vyloženie tovaru na určené miesto pre Ústav na výkon trestu odňatia slobody Dubnica nad Váhom. Ostatné informácie sa nachádzajú v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: UVTOS-00215/36-DU-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15982000 Erfrischungsgetränke
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Kategória č. 10 Ostatné potraviny