2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie oraz grupowej dobrowolnej opieki medycznej pracowników oraz członków rodzin pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie
Beschreibung: 1. Zamówienie zostało podzielone na następujące części (pakiety). Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty na dowolną liczbę pakietów 2. Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie wraz z Powiatowymi Stacjami Sanitarno-Epidemiologicznymi województwa podkarpackiego. PAKIET II Usługa grupowej dobrowolnej opieki medycznej pracowników oraz członków rodzin pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie wraz z Powiatowymi Stacjami Sanitarno-Epidemiologicznymi województwa podkarpackiego. Usługa może być realizowana w formie ubezpieczenia, abonamentu lub świadczona przez podmiot leczniczy świadczący usługi opieki medycznej. 3. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej. 4.Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia oraz struktura wiekowo-płciowa znajdują się w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: SWZ NR 20542/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen, 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie wraz z Powiatowymi Stacjami Sanitarno-Epidemiologicznymi województwa podkarpackiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie wraz z Powiatowymi Stacjami Sanitarno-Epidemiologicznymi województwa podkarpackiego. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników 2. Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej. 3. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia oraz struktura wiekowo-płciowa znajdują się w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II Usługa grupowej dobrowolnej opieki medycznej pracowników oraz członków rodzin pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie wraz z Powiatowymi Stacjami Sanitarno-Epidemiologicznymi województwa podkarpackiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest: Usługa grupowej dobrowolnej opieki medycznej pracowników oraz członków rodzin pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie wraz z Powiatowymi Stacjami Sanitarno-Epidemiologicznymi województwa podkarpackiego. Usługa może być realizowana w formie ubezpieczenia, abonamentu lub świadczona przez podmiot leczniczy świadczący usługi opieki medycznej. 2. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na zdrowie. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej. 3. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia oraz struktura wiekowo-płciowa znajdują się w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET II
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens