559604-2026 - Wettbewerb
Belgien – Gleisbettbauarbeiten – 57/52/3/26/077 - L59-P93 en C75 - bijstand bij de dwarsligger- en ballastvernieuwingstreinen van Melsele tot Nieuwkerken-Waas (2027)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel57/52/3/26/077 - L59-P93 en C75 - bijstand bij de dwarsligger- en ballastvernieuwingstreinen van Melsele tot Nieuwkerken-Waas (2027)
BeschreibungL59 - P93 en C75 - bijstand bij de dwarsligger- en ballastvernieuwingstreinen van Melsele tot Nieuwkerken-Waas en aanleggen van dienstpaden (2027)
Interne Kennung5752326077
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234130 Gleisbettbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titel5752326077 - L59-P93 en C75 - bijstand bij de dwarsligger- en ballastvernieuwingstreinen van Melsele tot Nieuwkerken-Waas (2027)
Interne Kennung1