See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Főv Főü ép-iben takarítás és nagytakarítás
Beschreibung: Fővárosi Főügyészség épületeiben takarítási és nagytakarítási feladatok elvégzése a következő helyszíneken: Budapest V., Akadémia u. 13. (5082 m2) Budapest V., Markó u. 27. III. emelet (4068 m2) Budapest XII., Maros u. 6/a. (1100 m2) Budapest IV., Erzsébet u. 28. (840 m2) Budapest VII., Dózsa György u. 18-22. (467 m2)
Interne Kennung: 1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vállalkozási szerződés határozatlan időre „A Fővár
Beschreibung: Vállalkozási szerződés határozatlan időre „A Fővárosi Főügyészség épületeiben takarítási és nagytakarítási feladatok elvégzése” tárgyban
Interne Kennung: 1/1
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung