See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR HET LEVEREN VAN ANTIBIOTICA, ANTIMYCOTICA EN ANTIPARASITAIRE MIDDELEN
Beschreibung: RAAMOVEREENKOMST VOOR HET LEVEREN VAN ANTIBIOTICA, ANTIMYCOTICA EN ANTIPARASITAIRE MIDDELEN voor een looptijd van 4 jaar.
Interne Kennung: PPP0VJ-916/6507/2025/EE/APO/070
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Thiamfenicol nasaal
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Thiamfenicol nasaal
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Amoxicilline PO compr
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Amoxicilline PO compr
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Amoxicilline PO siroop
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Amoxicilline PO siroop
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_3
Los: LOT-0004
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Amoxicilline IM/IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Amoxicilline IM/IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Temocilline IM/IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Temocilline IM/IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_5
Los: LOT-0006
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Benzylpenicilline IM/IV/IA/IB
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Benzylpenicilline IM/IV/IA/IB
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 6_6
Los: LOT-0007
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Benzylpenicilline benzathine IM
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Benzylpenicilline benzathine IM
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_7
Los: LOT-0008
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Flucloxacilline IM/IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Flucloxacilline IM/IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_8
Los: LOT-0009
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Amoxicilline + enzymremmer PO zakjes 500/125 mg
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Amoxicilline + enzymremmer PO zakjes 500/125 mg
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 9_9
Los: LOT-0010
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Amoxicilline + enzymremmer PO zakjes 875/125 mg
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Amoxicilline + enzymremmer PO zakjes 875/125 mg
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 10_10
Los: LOT-0011
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Amoxicilline + enzymremmer PO tabletten
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Amoxicilline + enzymremmer PO tabletten
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 11_11
Los: LOT-0012
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Amoxicilline + enzymremmer IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Amoxicilline + enzymremmer IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 12_12
Los: LOT-0013
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Piperacilline + enzymremmer IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Piperacilline + enzymremmer IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 13_13
Los: LOT-0014
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Cefazoline IM/IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Cefazoline IM/IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 14_14
Los: LOT-0015
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Cefadroxil PO
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Cefadroxil PO
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_15
Los: LOT-0016
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Cefuroxim IM/IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Cefuroxim IM/IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 16_16
Los: LOT-0017
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Cefotaxim IM/IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Cefotaxim IM/IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 17_17
Los: LOT-0018
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Ceftazidime IM/IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Ceftazidime IM/IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 18_18
Los: LOT-0019
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Ceftriaxone IM/IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Ceftriaxone IM/IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 19_19
Los: LOT-0020
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Ceftazidim/avibactam IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Ceftazidim/avibactam IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_20
Los: LOT-0021
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Cefepim IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Cefepim IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_21
Los: LOT-0022
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Aztreonam IM/IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Aztreonam IM/IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 22_22
Los: LOT-0023
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Meropenem IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Meropenem IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 23_23
Los: LOT-0024
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Sulfamethoxazol + trimethoprim PO tabl
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Sulfamethoxazol + trimethoprim PO tabl
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_24
Los: LOT-0025
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Sulfamethoxazol + Trimethoprim IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Sulfamethoxazol + Trimethoprim IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 25_25
Los: LOT-0026
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Erythromycine IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Erythromycine IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_26
Los: LOT-0027
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Clarithromycine IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Clarithromycine IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_27
Los: LOT-0028
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Azithromycine PO tabl
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Azithromycine PO tabl
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_28
Los: LOT-0029
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Azithromycine PO siroop
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Azithromycine PO siroop
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_29
Los: LOT-0030
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Clindamycine PO
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Clindamycine PO
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 30_30
Los: LOT-0031
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Clindamycine IM/IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Clindamycine IM/IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 31_31
Los: LOT-0032
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Gentamycine IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Gentamycine IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_32
Los: LOT-0033
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Gentamycine implantaat
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Gentamycine implantaat
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_33
Los: LOT-0034
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Amikacine IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Amikacine IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_34
Los: LOT-0035
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Ciprofloxacine PO
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Ciprofloxacine PO
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 35_35
Los: LOT-0036
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Ciprofloxacine IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Ciprofloxacine IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 36_36
Los: LOT-0037
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Levofloxacine PO
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Levofloxacine PO
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 37_37
Los: LOT-0038
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Moxifloxacine PO
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Moxifloxacine PO
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 38_38
Los: LOT-0039
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Moxifloxacine IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Moxifloxacine IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 39_39
Los: LOT-0040
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Vancomycine IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Vancomycine IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 40_40
Los: LOT-0041
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Teicoplanine IM/IV/PO
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Teicoplanine IM/IV/PO
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 41_41
Los: LOT-0042
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Metronidazol IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Metronidazol IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 42_42
Los: LOT-0043
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Nitrofurantoïne PO
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Nitrofurantoïne PO
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_43
Los: LOT-0044
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Fosfomycine PO
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Fosfomycine PO
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_44
Los: LOT-0045
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Linezolid PO
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Linezolid PO
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 45_45
Los: LOT-0046
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Linezolid IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Linezolid IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 46_46
Los: LOT-0047
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Amfotericine B IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Amfotericine B IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_47
Los: LOT-0048
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Fluconazol PO caps
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Fluconazol PO caps
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 48_48
Los: LOT-0049
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Fluconazol PO siroop
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Fluconazol PO siroop
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_49
Los: LOT-0050
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Fluconazol IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Fluconazol IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 50_50
Los: LOT-0051
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Voriconazol IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Voriconazol IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 51_51
Los: LOT-0052
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Voriconazol PO
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Voriconazol PO
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 52_52
Los: LOT-0053
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Posaconazol PO
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Posaconazol PO
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_53
Los: LOT-0054
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Isavuconazol PO
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Isavuconazol PO
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_54
Los: LOT-0055
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Isavuconazol IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Isavuconazol IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_55
Los: LOT-0056
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Caspofungine IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Caspofungine IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 56_56
Los: LOT-0057
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Anidulafungine IV
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Anidulafungine IV
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070 57_57
Los: LOT-0058
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Metronidazol PO
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Metronidazol PO
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_58
Los: LOT-0059
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Artemether en Lumefantrine
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van Artemether en Lumefantrine
Interne Kennung: 2025/EE/APO/070_59