559653-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – „Dostawa i uruchomienie systemów teleinformatycznych w celu umożliwienia świadczenia e-usług dla projektu: Cyfryz@cja usług wodno-kanalizacyjnych w Zbrosławicach”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa i uruchomienie systemów teleinformatycznych w celu umożliwienia świadczenia e-usług dla projektu: Cyfryz@cja usług wodno-kanalizacyjnych w Zbrosławicach”
Beschreibung1. NAZWA ZAMÓWIENIA: „Dostawa i uruchomienie systemów teleinformatycznych w celu umożliwienia świadczenia e-usług dla projektu: Cyfryz@cja usług wodno-kanalizacyjnych w Zbrosławicach”. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa i uruchomienie systemów teleinformatycznych w celu umożliwienia świadczenia e-usług dla projektu: Cyfryz@cja usług wodno-kanalizacyjnych w Zbrosławicach”. W ramach realizacji tak określonego przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do dostawy, wdrożenia, konfiguracji, uruchomienia oraz przekazania do eksploatacji jednego, spójnego Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI). W skład wdrażanego ZSI wchodzą trzy powiązane ze sobą systemy: • Centralny System Rozliczeń i Obsługi Kontrahentów wraz z Elektronicznym Biurem Obsługi Klienta (eBOK), • Elektroniczny Obieg Dokumentów (EOD), • System finansowo-księgowy (ERP) wraz z modułami e-usług, oraz niezależnie system Kadry i płace kompatybilny z ZSI. stanowiące wewnętrzny system do realizowania polityki rozliczenia pracowników jednostki. Zamówienie obejmuje również: - integrację ZSI z Systemami Dziedzinowymi Zamawiającego wskazanymi w zał. nr 5 do SWZ (ZSI musi zostać zaprojektowany i wdrożony z pełną gotowością do tej integracji), - udzielenie niewyłącznej, bezterminowej licencji na korzystanie z oprogramowania bez ograniczeń czasowych, na wszystkich polach eksploatacji niezbędnych do korzystania przez Zamawiającego oraz wynikających z obowiązujących przepisów o prawach autorskich, - przeprowadzenie szkoleń z obsługi i administracji systemu dla Użytkowników Systemu oraz Administratorów Systemu, a także dostarczenie pełnej dokumentacji, - zapewnienie adekwatnej do zamówienia bazy danych co najmniej na czas trwania wdrożenia i umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej SOPZ) zawiera Załącznik Nr 5 do SWZ. Wartość zamówienia przekracza progi unijne określone na podstawie art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793.), zwaną dalej „ustawą Pzp”. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający przewidział zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp- tzw. procedura „odwrócona”.
Interne KennungGZK.ZP.6.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Dostawa i uruchomienie systemów teleinformatycznych w celu umożliwienia świadczenia e-usług dla projektu: Cyfryz@cja usług wodno-kanalizacyjnych w Zbrosławicach”. W ramach realizacji tak określonego przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do dostawy, wdrożenia, konfiguracji, uruchomienia oraz przekazania do eksploatacji jednego, spójnego Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI). W skład wdrażanego ZSI wchodzą trzy powiązane ze sobą systemy: • Centralny System Rozliczeń i Obsługi Kontrahentów wraz z Elektronicznym Biurem Obsługi Klienta (eBOK), • Elektroniczny Obieg Dokumentów (EOD), • System finansowo-księgowy (ERP) wraz z modułami e-usług, oraz niezależnie system Kadry i płace kompatybilny z ZSI. stanowiące wewnętrzny system do realizowania polityki rozliczenia pracowników jednostki. Zamówienie obejmuje również: - integrację ZSI z Systemami Dziedzinowymi Zamawiającego wskazanymi w zał. nr 5 do SWZ (ZSI musi zostać zaprojektowany i wdrożony z pełną gotowością do tej integracji), - udzielenie niewyłącznej, bezterminowej licencji na korzystanie z oprogramowania bez ograniczeń czasowych, na wszystkich polach eksploatacji niezbędnych do korzystania przez Zamawiającego, - przeprowadzenie szkoleń z obsługi i administracji systemu dla Użytkowników Systemu oraz Administratorów Systemu, a także dostarczenie pełnej dokumentacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej SOPZ) zawiera Załącznik Nr 5 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający oświadcza, iż przewidział prawo opcji obejmujące świadczenie usługi rozwoju Oprogramowania w wymiarze do 216 godzin, realizowane w okresie 60 miesięcy od dnia podpisania Końcowego Protokołu Odbioru, w zależności od potrzeb Zamawiającego. 2. Usługi rozwoju będą polegały na prowadzeniu prac rozwojowych mających na celu modernizację Oprogramowania oraz usprawnienie jego funkcji z możliwym uwzględnieniem sugestii Zamawiającego oraz przygotowanie nowych wersji Systemu rozszerzających jego zakres funkcjonalności. Prawo opcji zostało szczegółowo opisane w §3 ust. 3 i §12 umowy. Wykonawca zobowiązany jest monitorować postęp wykonywania umowy dotyczącej liczby wykorzystanych godzin rozwoju, o których mowa w niniejszym paragrafie, w celu uniknięcia przekroczenia kwoty środków finansowych należnych z tytułu uruchomionego prawa opcji. Zamawiający zapłaci wykonawcy tylko za godziny zadeklarowane w uruchomionym prawie opcji.