559662-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bedarf für die Stromversorgung – Obnova záložního systému napájení v serverovnách
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova záložního systému napájení v serverovnách
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a zprovoznění technologií do datového centra zadavatele. Dodávka zahrnuje zejm.: • záložní dieselový agregát s rozvaděčem s ATS; • napájení místnosti operátorů; • napájení hlavní serverovny; • napájení záložní serverovny; • silové rozvody a kabelové trasy. Předmětem veřejné zakázky je dále vypracování projektové dokumentace ve stupních a v rozsahu dle Přílohy č. 1.2 zadávací dokumentace, zajištění povolení záměru a souvisejících stavebních prací v potřebném rozsahu, provedení komplexních zkoušek, zaškolení personálu a zajištění servisních služeb po dobu 5 let od provedení díla. Veřejná zakázka je zadávána s využitím metody stanovení požadavků na výkon a funkci (Design & Build), které jsou specifikovány v technických specifikacích dle Přílohy č. 1 zadávací dokumentace. Blíže viz zadávací dokumentace. Důvěrná část zadávací dokumentace: Příloha č. 9 zadávací dokumentace (popis současného stavu) obsahuje důvěrné informace. Zadavatel poskytne tuto část zadávací dokumentace dodavatelům v souladu s § 36 odst. 8 ZZVZ ve spojení s § 96 odst. 2 ZZVZ pouze na základě žádosti a oproti předložení podepsané dohody o ochraně důvěrných informací (dále jen „NDA“). Závazný vzor NDA tvoří Přílohu č. 8 zadávací dokumentace a je uveřejněn současně se zadávací dokumentací na profilu zadavatele k volnému stažení. Dodavatel se může zúčastnit prohlídky místa plnění pouze za předpokladu, že odevzdá zadavateli NDA podepsané osobou oprávněnou zastupovat dodavatele nejpozději jeden pracovní den před konáním prohlídky místa plnění, a to v souladu s povinnou elektronickou komunikací podle čl. 2 zadávací dokumentace. Blíže viz zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682000 Bedarf für die Stromversorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31120000 Generatoren, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungRBP_Obnova zalozniho systemu napajeni
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel je oprávněn ve smyslu ustanovení § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou smlouvu s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení) na veřejnou zakázku, a to za podmínek dle čl. 18.8 zadávací dokumentace (vyhrazená změna dodavatele). Další vyhrazené změny závazku jsou popsány v návrhu smlouvy.