2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa oleju napędowego do maksymalnej ilości wg Przedmiotu Zamówienia odpowiadającego Normie PN-EN 590+A1:2017-06 i wymaganiom jakościowym określonym w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 09.10.2015 r. (Dz.U. z 2015 r. ; poz.1680) środkiem transportu Dostawcy do siedziby Zamawiającego oraz Placówek Terenowych w miejscowościach: Lubaczów i Ustianowa Górna.
Beschreibung: Sukcesywną dostawę oleju napędowego do maksymalnej ilości wg Przedmiotu Zamówienia odpowiadającego Normie PN-EN 590+A1:2017-06 i wymaganiom jakościowym określonym w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 09.10.2015 r. (Dz.U. z 2015 r. ; poz.1680) środkiem transportu Dostawcy do siedziby Zamawiającego oraz Placówek Terenowych w miejscowościach: 1. Lubaczów ul. Techniczna – zbiornik naziemny wraz z obsługą wydawania paliwa. 2. Ustianowa Górna 98 B – zbiornik naziemny wraz z obsługą wydawania paliwa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywną dostawę oleju napędowego do maksymalnej ilości wg Przedmiotu Zamówienia odpowiadającego Normie PN-EN 590+A1:2017-06 i wymaganiom jakościowym określonym w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 09.10.2015 r. (Dz.U. z 2015 r. ; poz.1680) środkiem transportu Dostawcy do siedziby Zamawiającego oraz Placówek Terenowych w miejscowościach: Lubaczów oraz Ustianowa Górna.
Interne Kennung: 1/07/ZO/2026