2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia drogowego i obiektów Gminy Sobótka oraz jednostek podległych w roku 2026
Beschreibung: 2. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej i odkup energii wytworzonej w instalacji OZE, zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami jakościowymi Ustawy Prawo Energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.) oraz przepisami wykonawczymi w szczególności Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczególnych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego, dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w Postępowaniu na potrzeby oświetlenia ulicznego oraz budynków i obiektów należących do Zamawiającego i jego jednostek organizacyjnych, zgodnie z warunkami zawartymi w niniejszej SWZ w okresie od dnia podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität