2. Verfahren
Verfahren
Titel: M3 KLASĖS PRIEMIESTINIO TIPO NAUDOTI AUTOBUSAI
Beschreibung: 5 vnt. M3 klasės priemiestinio tipo naudoti autobusai varomi dyzeliu . Transporto priemonės turi būti pagamintos ne anksčiau (pirmoji registracija) kaip 2016 m. Sėdimų vietų skaičius ne daugiau kaip 40 ir nemažiau kaip 35 (keleiviams iki 39, vairuotojas 1), stovimų vietų skaičius ne mažiau kaip 20. Neįgaliesiems pritaikytų vietų ne mažiau kaip 1.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34120000 Kraftfahrzeuge für die Beförderung von zehn oder mehr Personen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dėl objektyvių priežasčių Transporto priemonių pristatymas gali būti pratęstas dar 1 (vienam) mėn