2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty budowlano-instalacyjne w ramach Kompleksowej modernizacji energetycznej wybranych obiektów archiwów państwowych w Polsce- etap 2 - Archiwum Państwowe w Opolu ul. Zamkowa 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące wykonanie termomodernizacji budynku Archiwum Państwowego w Opolu zlokalizowanego przy ul. Zamkowej 2.
Interne Kennung: BDG-WO.261.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w wysokości do 30% zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień podobnych polegających na wykonaniu przedmiotu i zakresu czynności tożsamego z zadaniem podstawowym. Udzielenie zamówienia podobnego planowane jest w latach 2026 - 2028. Więcej informacji SWZ część I Rozdział 2 Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, na podstawie art. 441 ust 1 ustawy Pzp, polegającego na zwiększeniu zakresu przedmiotowego i wartości realizacji umowy w zakresie określonym w SWZ Część I i II i po cenie określonej w ofercie Wykonawcy.