559726-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – „Rozdział kanalizacji ogólnospławnej na kanalizację sanitarną i deszczową wraz z przebudową infrastruktury technicznej w ul. Norbertańskiej, ul. Świerkowej, ul. Partyzantów, ul. Głowackiego oraz ul. Batorego”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Rozdział kanalizacji ogólnospławnej na kanalizację sanitarną i deszczową wraz z przebudową infrastruktury technicznej w ul. Norbertańskiej, ul. Świerkowej, ul. Partyzantów, ul. Głowackiego oraz ul. Batorego”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane niezbędne do zrealizowania przewidzianego Umową zadania pn.: „Rozdział kanalizacji ogólnospławnej na kanalizację sanitarną i deszczową wraz z przebudową infrastruktury technicznej w ul. Norbertańskiej, ul. Świerkowej, ul. Partyzantów, ul. Głowackiego oraz ul. Batorego”. Wymieniony przedmiot zamówienia stanowi element inwestycji, której celem jest budowa kanalizacji deszczowej w centrum miasta Płocka. Przedmiotem zadania jest budowa nowej kanalizacji deszczowej w centrum miasta Płocka, jednocześnie dokonując rozdziału istniejącej kanalizacji ogólnospławnej na odrębne systemy kanalizacji sanitarnej i deszczowej wraz z odtworzeniem nawierzchni a także przebudową wskazanej, istniejącej infrastruktury technicznej. Realizacja tego przedsięwzięcia ma kluczowe znaczenie dla poprawy funkcjonowania infrastruktury wodno-kanalizacyjnej miasta, redukcji ryzyka podtopień oraz poprawy zagadnień związanych z ochroną środowiska. Planowane prace obejmują budowę nowych odcinków kanalizacji deszczowej wraz z przyłączami do posesji oraz wpustami deszczowymi służącymi do odwodnienia pasa drogowego. Wykonawca jest zobowiązany zastosować wszelkie środki celem zabezpieczenia dróg, obiektów inżynierskich prowadzących na teren budowy od uszkodzeń i zabrudzeń, które mogą być spowodowane robotami budowlanymi lub transportem i sprzętem Wykonawcy albo jego dostawców i podwykonawców lub dalszych podwykonawców, w szczególności powinien przestrzegać obowiązujących ograniczeń obciążeń osi pojazdów podczas transportu materiałów i sprzętu, do i z terenu budowy. Wykonawca jest zobowiązany do zabezpieczenia miejsc w których prowadzone będą roboty, w szczególności, w miejscach dostępnych dla osób trzecich, wokół wykopów pozostawionych na czas zmroku i w nocy. Odtworzenia nawierzchni w poszczególnych ulicach należy wykonywać bezpośrednio po zakończeniu prac w zakresie budowy sieci oraz uzyskać protokolarny odbiór od zarządcy danej drogi/działki drogowej.
Interne KennungJRP/RN/4/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadanie jest częścią projektu pn. „Zielono – niebieski Płock. Adaptacja do zmian klimatu”, dla którego Zamawiający otrzymał dofinansowanie ze środków UE, w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozdział kanalizacji ogólnospławnej na kanalizację sanitarną i deszczową wraz z przebudową infrastruktury technicznej w ul. Norbertańskiej, ul. Świerkowej, ul. Partyzantów, ul. Głowackiego oraz ul. Batorego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45400000 Baufertigstellung, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten