See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Puhastusmasinate ostmine
Beschreibung: Professionaalseks kasutamiseks mõeldud puhastusmasinate ja nende tarvikute, varuosade ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313943-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39713400 Maschinen für die Bodenpflege
5. Los
Los: LOT-0000