559741-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Budowa basenu wraz z niezbędną infrastrukturą w miejscowości Olsztyn – Etap II i Etap III
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa basenu wraz z niezbędną infrastrukturą w miejscowości Olsztyn – Etap II i Etap III
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: „Budową basenu wraz z niezbędną infrastrukturą w miejscowości Olsztyn – Etap II i Etap III” 2. Zakres robót budowlanych do wykonania w ramach Etapu II i III zadania obejmuje m.in:-wykonanie przyłączy do budynku – wod-kan, gaz, przyłącze elektroenergetyczne; - budowę wewnętrznej instalacji gazowej, - budowę muru oporowego–zakres wykonanego muru oporowy przedstawia załączona mapą etapu I-wykonanie prac budowlanych związanych z montażem instalacji wewnętrznych sanitarnych, elektrycznych, - budowę zbiornika na deszczówkę, - dostawę i montaż niecek basenowych ze stali nierdzewnej,- dostawę i montaż trzech sztuk wanien jacuzzi wraz z instalacją,- dostawę i montaż technologii uzdatniania wody basenowej, - budowę parkingu, drogi wewnętrznej, - budowę rampy zjazdowej do podbasenia,- prowadzenie prac wykończeniowych podłóg, ścian i sufitów, sufitów podwieszonych, paneli akustycznych; - wykończenie elewacji zewnętrznej budynku, - prowadzenie prac budowlanych na zewnątrz tj. budowa zewnętrznych instalacji kanalizacji deszczowej, budowa parkingu, chodników, miejsca gromadzenia odpadów, budowa zadaszonego miejsca na rowery, hulajnogi elektryczne, niwelacja terenu, zasianie trawy, nasadzenia roślin ozdobnych, montaż szyldu ,,Kryta Pływalnia w Olsztynie” nad wejściem głównym do budynku w formie podświetlonych liter 3D, montaż ESOK;- wyposażenie budynku w niezbędne wyposażenie zgodnie z przeznaczeniem pomieszczeń, pozwalające na prawidłowe funkcjonowanie budynku; - szkolenie pracowników w zakresie prawidłowego działania obiektu a w szczególności z obsługi technologii uzdatniania wody basenowej, systemu kogeneracji itp.UWAGA Przedmiot zamówienia nie obejmuje: - budowy stanu surowego budynku krytej pływalni (Etap I-zrealizowany stan surowy zamknięty nie objęty przedmiotem zamówienia), - dostawy i montażu urządzeń strefy wellness. Dodatkowe wymagania:- Wykonawca przed przystąpieniem do montażu niecek basenowych musi opracować Szczegółową Specyfikację Techniczną Wykonania i Dostawy Niecek Basenowych ze stali nierdzewnej wraz z rysunkami warsztatowymi ich montażu oraz uzgodnić opracowanie z Zamawiającym. - Zamawiający informuje, że z zakresu Etap II realizacji robót budowlanych zostały wykonane impregnacja hydrofobowa powierzchni betonowych ścian i sufitów oraz częściowo kanały wentylacyjne podbasenia i elektrycznego okablowania instalacyjnego wg załączonej inwentaryzacji robót wykonanego etapu II. Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z wykonanymi elementami zrealizowanych roboty budowalnych. Zamawiający dopuszcza możliwość usunięcia przez Wykonawcę efektów robót budowlanych, o których mowa powyżej i ponownego ich wykonania przez Wykonawcę. Wówczas demontaż i ponowne przeprowadzenie robót budowlanych nastąpi w ramach wynagrodzenia, o którym mowa jest w §7 ust. 1 załącznika nr 12 do SWZ oraz w ramach terminu, o którym mowa jest w §2 ust. 1 zał.nr 12 do SWZ. 3.Krótka charakterystyka obiektu: Budynek trzy kondygnacyjny w tym kondygnacja podziemna (piwniczna).Budynek przykryty dachem płaskim. Część frontowa od ul.Zielonej niższa, część wyższa budynku nad niecką basenową. Dominującym elementem na elewacji jest szklany box na dachu części niższej budynku w którym zlokalizowana jest strefa wypoczynkowa. Elewacje budynku wykończone materiałami elewacyjnymi takimi jak: szkło, płyty elewacyjne typu spiek - imitacja naturalnego drewna, kamienia zgodnie z kolorystyką na elewacji. Parametr Wartość: Powierzchnia zabudowy 1392,86m2, Powierzchnia użytkowa-2299,03 m2, Kubatura budynku 14 978,90m3, Max. Wysokość budynków 9,42m Długość budynku 32,43m Szerokość elewacji frontowej 43,13m. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Projekt Budowlany,Projekty Techniczno- Wykonawcze poszczególnych branż, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót, Ekspertyza budowlana z wykonanego zakresu robót Etapu I, Przedmiary Robót, Dokumentacja powykonawcza etapu I oraz inwentaryzacja wykonanych robót z etapu II stanowiące załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowne – załącznik nr 12 do SWZ Uwaga!: Przedłożona w załączniku nr 1 do SWZ dokumentacja zawiera również dostawę urządzeń strefy wellness oraz zakres Etapu I zamówienia (stan surowy zamknięty), który nie jest objęty niniejszym przedmiotem zamówienia. 5. Wizja lokalna: Z uwagi na to, że przedmiotem zamówienia jest kontynuowanie robót budowlanych, Zamawiający wymaga zgodnie z art.131 ust.2 pkt 1 p.z.p aby przed złożeniem oferty Wykonawca przeprowadził wizję lokalną terenu, na którym zlokalizowane będą roboty objęte przedmiotem zamówienia celem zdobycia wszelkich danych i informacji niezbędnych do należytego wykonania zamówienia i prawidłowego obliczenia ceny oferty. 6 .Etap II robót zadania jest dofinansowany z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych. Etap III robót zadania finansowany ze środków własnych Zamawiającego lub innych źródeł pozyskanych przez Zamawiającego.
Interne KennungIZP.271.22.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensGłówne aspekty procedury: 1. W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcą odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która dostępna jest pod adresem https://ezamowienia.gov.pl 2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. 3. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto podmiotu Wykonawca na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia,dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. 4. Wszelka korespondencja kierowana do zamawiającego powinna/ musi być sygnowana wskazanym numerem referencyjnym postępowania. 5.Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki. 6. Jeżeli dokumenty elektroniczne, przekazywane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zawierają informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstw” 7. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). 8. Zamawiający nie udostępnia interaktywnego formularza ofertowego na Platformie e–Zamówienia. Ofertę należy złożyć na wzorze Formularza ofertowego, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. Ofertę wraz z wymaganymi oświadczeniami i/lub dokumentami należy złożyć za pośrednictwem Platformy e– Zamówienia. 9.Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl 10. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy. Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę” system prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych, w którym znajdują się dwa pola drag&drop („przeciągnij” i „upuść”) służące do dodawania plików. 11. Wykonawca dodaje wybrane z dysku „Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę” wykonawca dodaje pozostałe pliki stanowiące ofertę lub składane wraz z ofertą.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45232430 Arbeiten an Wasseraufbereitungsanlagen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: „Budową basenu wraz z niezbędną infrastrukturą w miejscowości Olsztyn – Etap II i Etap III” 2. Zakres robót budowlanych do wykonania w ramach Etapu II i III zadania obejmuje m.in:-wykonanie przyłączy do budynku – wod-kan, gaz, przyłącze elektroenergetyczne; - budowę wewnętrznej instalacji gazowej, - budowę muru oporowego–zakres wykonanego muru oporowy przedstawia załączona mapą etapu I-wykonanie prac budowlanych związanych z montażem instalacji wewnętrznych sanitarnych, elektrycznych, - budowę zbiornika na deszczówkę, - dostawę i montaż niecek basenowych ze stali nierdzewnej,- dostawę i montaż trzech sztuk wanien jacuzzi wraz z instalacją,- dostawę i montaż technologii uzdatniania wody basenowej, - budowę parkingu, drogi wewnętrznej, - budowę rampy zjazdowej do podbasenia,- prowadzenie prac wykończeniowych podłóg, ścian i sufitów, sufitów podwieszonych, paneli akustycznych; - wykończenie elewacji zewnętrznej budynku, - prowadzenie prac budowlanych na zewnątrz tj. budowa zewnętrznych instalacji kanalizacji deszczowej, budowa parkingu, chodników, miejsca gromadzenia odpadów, budowa zadaszonego miejsca na rowery, hulajnogi elektryczne, niwelacja terenu, zasianie trawy, nasadzenia roślin ozdobnych, montaż szyldu ,,Kryta Pływalnia w Olsztynie” nad wejściem głównym do budynku w formie podświetlonych liter 3D, montaż ESOK;- wyposażenie budynku w niezbędne wyposażenie zgodnie z przeznaczeniem pomieszczeń, pozwalające na prawidłowe funkcjonowanie budynku; - szkolenie pracowników w zakresie prawidłowego działania obiektu a w szczególności z obsługi technologii uzdatniania wody basenowej, systemu kogeneracji itp.UWAGA Przedmiot zamówienia nie obejmuje: - budowy stanu surowego budynku krytej pływalni (Etap I-zrealizowany stan surowy zamknięty nie objęty przedmiotem zamówienia), - dostawy i montażu urządzeń strefy wellness. Dodatkowe wymagania:- Wykonawca przed przystąpieniem do montażu niecek basenowych musi opracować Szczegółową Specyfikację Techniczną Wykonania i Dostawy Niecek Basenowych ze stali nierdzewnej wraz z rysunkami warsztatowymi ich montażu oraz uzgodnić opracowanie z Zamawiającym. - Zamawiający informuje, że z zakresu Etap II realizacji robót budowlanych zostały wykonane impregnacja hydrofobowa powierzchni betonowych ścian i sufitów oraz częściowo kanały wentylacyjne podbasenia i elektrycznego okablowania instalacyjnego wg załączonej inwentaryzacji robót wykonanego etapu II. Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z wykonanymi elementami zrealizowanych roboty budowalnych. Zamawiający dopuszcza możliwość usunięcia przez Wykonawcę efektów robót budowlanych, o których mowa powyżej i ponownego ich wykonania przez Wykonawcę. Wówczas demontaż i ponowne przeprowadzenie robót budowlanych nastąpi w ramach wynagrodzenia, o którym mowa jest w §7 ust. 1 załącznika nr 12 do SWZ oraz w ramach terminu, o którym mowa jest w §2 ust. 1 zał.nr 12 do SWZ. 3.Krótka charakterystyka obiektu: Budynek trzy kondygnacyjny w tym kondygnacja podziemna (piwniczna).Budynek przykryty dachem płaskim. Część frontowa od ul.Zielonej niższa, część wyższa budynku nad niecką basenową. Dominującym elementem na elewacji jest szklany box na dachu części niższej budynku w którym zlokalizowana jest strefa wypoczynkowa. Elewacje budynku wykończone materiałami elewacyjnymi takimi jak: szkło, płyty elewacyjne typu spiek - imitacja naturalnego drewna, kamienia zgodnie z kolorystyką na elewacji. Parametr Wartość: Powierzchnia zabudowy 1392,86m2, Powierzchnia użytkowa-2299,03 m2, Kubatura budynku 14 978,90m3, Max. Wysokość budynków 9,42m Długość budynku 32,43m Szerokość elewacji frontowej 43,13m.4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Projekt Budowlany,Projekty Techniczno- Wykonawcze poszczególnych branż, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót, Ekspertyza budowlana z wykonanego zakresu robót Etapu I, Przedmiary Robót, Dokumentacja powykonawcza etapu I oraz inwentaryzacja wykonanych robót z etapu II stanowiące załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowne – załącznik nr 12 do SWZ Uwaga!: Przedłożona w załączniku nr 1 do SWZ dokumentacja zawiera również dostawę urządzeń strefy wellness oraz zakres Etapu I zamówienia (stan surowy zamknięty), który nie jest objęty niniejszym przedmiotem zamówienia. 5. Wizja lokalna: Z uwagi na to, że przedmiotem zamówienia jest kontynuowanie robót budowlanych, Zamawiający wymaga zgodnie z art.131 ust.2 pkt 1 p.z.p aby przed złożeniem oferty Wykonawca przeprowadził wizję lokalną terenu, na którym zlokalizowane będą roboty objęte przedmiotem zamówienia celem zdobycia wszelkich danych i informacji niezbędnych do należytego wykonania zamówienia i prawidłowego obliczenia ceny oferty. 6 .Etap II robót zadania jest dofinansowany z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych. Etap III robót zadania finansowany ze środków własnych Zamawiającego lub innych źródeł pozyskanych przez Zamawiającego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45232430 Arbeiten an Wasseraufbereitungsanlagen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen