2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja obsług technicznych wraz z usuwaniem niesprawności na samolotach Diamond DA-42.
Beschreibung: Realizacja obsług technicznych wraz z usuwaniem niesprawności na samolotach Diamond DA-42. Szczegółowy opis zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Zp/pn/50/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60445000 Bedienung von Luftfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Realizacja obsług technicznych wraz z usuwaniem niesprawności na samolotach Diamond DA-42.