2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor leveringen via een openbare procedure met betrekking tot de levering en de installatie van museografische ledverlichtingstoestellen voor het Koninklijk Belgisch Instituut voor Natuurwetenschappen
Beschreibung: Deze overheidsopdracht betreft de levering en de installatie van museografische ledverlichtingstoestellen voor het Koninklijk Belgisch Instituut voor Natuurwetenschappen. Verdere informatie over de (minimale) technische vereisten wordt meegedeeld in deel B “Technische voorschriften” van dit bestek.
Interne Kennung: RBINS-LEDs-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RBINS-LEDs-2026 - 1
Beschreibung: de levering en de installatie van museografische ledverlichtingstoestellen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: RBINS-LEDs-2026 - 2
Beschreibung: uitsluitend de levering van museografische ledverlichtingstoestellen
Interne Kennung: 2