2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i wykonanie robót na linii kolejowej nr 101 w ramach projektu "Poprawa jakości i bezpieczeństwa transgranicznych połączeń kolejowych poprzez prace na linii nr 101 w Werchracie oraz na dworcu kolejowym we Lwowie"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót na linii kolejowej nr 101 w ramach projektu "Poprawa jakości i bezpieczeństwa transgranicznych połączeń kolejowych poprzez prace na linii nr 101 w Werchracie oraz na dworcu kolejowym we Lwowie" Całość przedmiotu Zamówienia obejmuje wykonanie następujących elementów: 1) Dokumentacji projektowej na linii kolejowej nr 101 na odcinku od km 65,700 do km 69,200, w tym: a) projektu budowlanego, b) uzyskanie pozwolenia na budowę/zgłoszenia robót i innych niezbędnych decyzji administracyjnych, c) opracowanie projektu wykonawczego, d) opracowanie dokumentacji powykonawczej, w tym geodezyjnej dokumentacji powykonawczej, 2) i robót w zakresach: a) nawierzchnia i podtorze, b) urządzenia sterowania ruchem kolejowym (srk), c) urządzenia i systemy telekomunikacyjne, d) elektroenergetyka nietrakcyjna , e) obiekty inżynieryjne, f) przejazdy kolejowo-drogowe, g) geodezja, h) geotechnika, i) geologia j) środowisko, k) inne roboty, wg potrzeb np. usunięcie drzew i krzewów, rozbiórki, chodniki, wygrodzenia, ogrodzenia. 3) robót polegających na budowie obiektów służących ochronie środowiska. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym Tom III SWZ.
Interne Kennung: 9090/IREZA3/02686/02727/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45234000 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien und Seilbahnsysteme, 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien, 45234113 Rückbau von Gleisen, 45234116 Gleisbauarbeiten, 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zaprojektowanie i wykonanie robót na linii kolejowej nr 101 w ramach projektu "Poprawa jakości i bezpieczeństwa transgranicznych połączeń kolejowych poprzez prace na linii nr 101 w Werchracie oraz na dworcu kolejowym we Lwowie" Całość przedmiotu Zamówienia obejmuje wykonanie następujących elementów: 1) Dokumentacji projektowej na linii kolejowej nr 101 na odcinku od km 65,700 do km 69,200, w tym: a) projektu budowlanego, b) uzyskanie pozwolenia na budowę/zgłoszenia robót i innych niezbędnych decyzji administracyjnych, c) opracowanie projektu wykonawczego, d) opracowanie dokumentacji powykonawczej, w tym geodezyjnej dokumentacji powykonawczej, 2) i robót w zakresach: a) nawierzchnia i podtorze, b) urządzenia sterowania ruchem kolejowym (srk), c) urządzenia i systemy telekomunikacyjne, d) elektroenergetyka nietrakcyjna , e) obiekty inżynieryjne, f) przejazdy kolejowo-drogowe, g) geodezja, h) geotechnika, i) geologia j) środowisko, k) inne roboty, wg potrzeb np. usunięcie drzew i krzewów, rozbiórki, chodniki, wygrodzenia, ogrodzenia. 3) robót polegających na budowie obiektów służących ochronie środowiska. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym Tom III SWZ.