See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usuwanie zinwentaryzowanych obcych gatunków inwazyjnych roślin na terenie Pustyni.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac w zakresie usuwania roślinności inwazyjnej na Pustyni Błędowskiej oraz ekologicznego utrzymania pól deflacyjnych w ramach zadania pn.: "Usuwanie zinwentaryzowanych obcych gatunków inwazyjnych roślin na terenie Pustyni.” 2. Zadanie jest realizowane w ramach projektu pn. Ochrona cennego przyrodniczo obszaru Pustyni Błędowskiej oraz jego promocja - etap II’, dofinansowanego w ramach w ramach Regionalnego Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027: Priorytet 8 Fundusze europejskie dla sprawiedliwej transformacji Małopolski Zachodniej Działanie 8.14 Transformacja klimatyczna Typ projektu B Ochrona przyrody i różnorodności biologicznej. Numer Projektu: FEMP.08.14-IZ.00-0021/23. Szczegółowo w dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 155908-2025
Interne Kennung: BZP.271.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71313000 Umwelttechnische Beratung, 90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 90711300 Analyse von Umweltindikatoren in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usuwanie zinwentaryzowanych obcych gatunków inwazyjnych roślin na terenie Pustyni
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac w zakresie usuwania roślinności inwazyjnej na Pustyni Błędowskiej oraz ekologicznego utrzymania pól deflacyjnych w ramach zadania pn.: "Usuwanie zinwentaryzowanych obcych gatunków inwazyjnych roślin na terenie Pustyni.” 2. Zadanie jest realizowane w ramach projektu pn. Ochrona cennego przyrodniczo obszaru Pustyni Błędowskiej oraz jego promocja - etap II’, dofinansowanego w ramach w ramach Regionalnego Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027: Priorytet 8 Fundusze europejskie dla sprawiedliwej transformacji Małopolski Zachodniej Działanie 8.14 Transformacja klimatyczna Typ projektu B Ochrona przyrody i różnorodności biologicznej. Numer Projektu: FEMP.08.14-IZ.00-0021/23.