See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów szewnych i operacyjno – zabiegowych do SPZOZ w Łukowie
Beschreibung: Przedmiot zamówienia we wspólnym słowniku określony jest kodem CPV: CPV: 33141121-4 Szwy chirurgiczne Przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane przez polskie prawo atesty, zezwolenia i certyfikaty dopuszczające oferowane produkty do obrotu na terenie RP i do stosowania w placówkach ochrony zdrowia. Zakres zamówienia: Pakiet nr 1a, 1b, 2, 3, 4, – Nici wchłanialne syntetyczne, Pakiet nr 5, 6, 7, – Nici niewchłanialne syntetyczne, Pakiet nr 8, 9 – Nici laparoskopowe, Pakiet nr 10 – Wosk kostny, Pakiet nr 11 – Materiał hemostatyczny, Pakiet nr 12, 13, 14, 15 – Siatki chirurgiczne, Pakiet nr 16 - Klipsy, klipsownice i staplery, Pakiet nr 17, 18 - Jednorazowe staplery i zszywki, Pakiet nr 19 – Lejce naczyniowe, Pakiet nr 20 – Materiał szewny specjalny, Pakiet nr 21 – Substytut kości, Pakiet nr 22 – Cement kostny + system do płukania, Pakiet nr 23, 24, 25 – Materiały operacyjno - zabiegowe, Pakiet nr 26 – Protezy naczyniowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: pakiet nr AS-1a- 1 200,00 zł pakiet nr AS-1b - 100,00 zł pakiet nr AS-2 - 500,00 zł pakiet nr AS-3 - 50,00 zł pakiet nr AS-4 - 50,00 zł pakiet nr AS-5 - 1 000,00 zł pakiet nr AS-6 - 100,00 zł pakiet nr AS-7 - 200,00 zł pakiet nr AS-8 - 500,00 zł pakiet nr AS-9 - 400,00 zł pakiet nr AS-10 - 20,00 zł pakiet nr AS-11 - 50,00 zł pakiet nr AS-12 - 100,00 zł pakiet nr AS-13 - 500,00 zł pakiet nr AS-14 - 1 000,00 zł pakiet nr AS-15- 1 200,00 zł pakiet nr AS-16 - 1 500,00 zł pakiet nr AS-17 - 100,00 zł pakiet nr AS-18 - 500,00 zł pakiet nr AS-19 - 20,00 zł pakiet nr AS-20 - 1 000,00 zł pakiet nr AS-21 - 100,00 zł pakiet nr AS-22 - 500,00 zł pakiet nr AS-23 - 700,00 zł pakiet nr AS-24 - 500,00 zł pakiet nr AS-25 - 200,00 zł pakiet nr AS-26 - 50,00 zł Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wymagany termin realizacji zamówienia: 24 miesiące od daty zawarcia umowy.
Interne Kennung: 10/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1a
Beschreibung: Pakiet nr 1a – Nici wchłanialne syntetyczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1b
Beschreibung: Pakiet nr 1b – Nici wchłanialne syntetyczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Pakiet nr 2– Nici wchłanialne syntetyczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Pakiet nr 3 – Nici wchłanialne syntetyczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Pakiet nr 4 – Nici wchłanialne syntetyczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Pakiet nr 5 – Nici niewchłanialne syntetyczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Pakiet nr 6 – Nici niewchłanialne syntetyczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Pakiet nr 7 – Nici niewchłanialne syntetyczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Pakiet nr 8 – Nici laparoskopowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Pakiet nr 9 – Nici laparoskopowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Pakiet nr 10 – Wosk kostny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Pakiet nr 11 – Materiał hemostatyczny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Pakiet nr 12 – Siatki chirurgiczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Pakiet nr 13 – Siatki chirurgiczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Pakiet nr 14 – Siatki chirurgiczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Pakiet nr 15 – Siatki chirurgiczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Pakiet nr 16 – Klipsy, klipsownice i staplery Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Pakiet nr 17 – Jednorazowe staplery i zszywki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Pakiet nr 18 – Jednorazowe staplery i zszywki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Pakiet nr 19 – Lejce naczyniowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Pakiet nr 20 – Materiał szewny specjalny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Pakiet nr 21 – Substytut kości, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Pakiet nr 22 – Cement kostny + system do płukania, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: Pakiet nr 23 – Materiały operacyjno - zabiegowe, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: Pakiet nr 24 – Materiały operacyjno - zabiegowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: Pakiet nr 25 – Materiały operacyjno - zabiegowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Pakiet nr 26 – Protezy naczyniowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 27