2. Verfahren
Verfahren
Titel: ID- en aktescanners Burgerzaken
Beschreibung: IJsselgemeenten is op zoek naar een opdrachtnemer voor de levering, implementatie en ondersteuning van ID- en aktescanners voor Burgerzaken. De opdracht bestaat uit een complete oplossing voor het controleren van identiteitsbewijzen en akten. Onder de opdracht vallen onder andere de benodigde hardware, software, licenties, koppelingen, gezichtsvergelijking, controle op echtheidskenmerken, fraudeondersteuning, training, beheer, onderhoud en support. Met deze oplossing willen de gemeenten Capelle aan den IJssel en Krimpen aan den IJssel medewerkers van Burgerzaken beter ondersteunen bij documentcontrole en identiteitsvaststelling De opdracht bestaat uit de levering, implementatie en ondersteuning van ID-scanners en aktescanners voor Burgerzaken. Per gemeente gaat het om 3 balies met ID-scanners en 1 aktescanner in de backoffice. Onder de opdracht vallen ook de bijbehorende hardware, software, licenties, koppelingen, ondersteuning, beheer, onderhoud, training en documentatie.
Interne Kennung: EU2026/004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er wordt een Europese openbare procedure gevolgd. Alle geïnteresseerde marktpartijen kunnen een inschrijving indienen. Er vindt geen voorselectie plaats. De beoordeling van de inschrijvingen geschiedt op basis van de in de aanbestedingsdocumenten opgenomen criteria, waarna de opdracht wordt gegund aan de economisch meest voordelige inschrijving.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48318000 Scannersoftwarepaket, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ID- en aktescanners Burgerzaken
Identificador interno: EU2026/004
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30216110 Escáneres para uso informático
Clasificación adicional (cpv): 48318000 Paquetes de software de escáner, 72261000 Servicios de apoyo al software
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1