2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostavba radnice ve Zlíně I. etapa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace I. etapy dostavby radnice ve Zlíně, která zahrnuje stavební práce na následujících objektech: • SO 00.1 Odstraňovaný objekt č.p. 10 a dvorní objekty č.p. 12 • SO 00.2 Odstraňovaný objekt č.p. 15 • SO 01 Objekt A – stavební úpravy č.p. 12 • SO 02 Objekt B – novostavba č.p. 10 • SO 05 Venkovní úpravy • SO 06 Dešťová kanalizace • SO 07 Přípojky a přeložky • SO 08 Trafostanice a přípojka VN Bližší popis předmětu a technických podmínek plnění veřejné zakázky je vymezen projektovými dokumentacemi pro provádění stavby, zpracovanými pro zadavatele generálním projektantem Apropos Architects s.r.o., IČO: 05410509. Požadavky na rozsah předmětu plnění jsou podrobně specifikovány v technických podkladech, které jsou přílohou zadávací dokumentace č. 1 – Projektová dokumentace, v soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, který je přílohou zadávací dokumentace č. 2, a dále v obchodních podmínkách veřejné zakázky – Smlouvě o dílo, která tvoří přílohu zadávací dokumentace č. 3 a Smlouvě o poskytování následné péče o výsadbu, která tvoří přílohu zadávací dokumentace č. 4.
Interne Kennung: N006/26/V00018740
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dle § 56 ZZVZ. Zadavatel zahajuje otevřené řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění způsobem podle § 212, kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání nabídky. Zadavatel nesmí s účastníky zadávacího řízení o podaných nabídkách jednat. Dodavatelé předkládají doklady o kvalifikaci v nabídce.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111100 Abbrucharbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45213150 Bau von Bürogebäuden, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45111100 Abbrucharbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45213150 Bau von Bürogebäuden, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou popsány ve Smlouvě o dílo a její příloze.