2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projecten OVL - Gemeente Dordrecht en Zwijndrecht 2026-2032
Beschreibung: Werkzaamheden die vallen onder de Opdracht zijn o.a.: • Plaatsen, verplaatsen, bijplaatsen en/of vervangen van lichtmasten en/of armaturen; • Uitnemen, tijdelijk opslaan en herplaatsen van lichtmasten en/of armaturen; • Rapporteren van de verrichte werkzaamheden; • Aanleveren van mutaties ten behoeve van gegevensbestanden incl. oplever- en revisiegegevens; • Diverse bijkomende werkzaamheden Zie leidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Zie leidraad.
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45316110 Instalación de equipo de alumbrado para carreteras
Clasificación adicional (cpv): 45316110 Instalación de equipo de alumbrado para carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: 1
Descripción: Zie leidraad.
Identificador interno: 1