2. Verfahren
Verfahren
Titel: D/119/2026 DOSTAWA PRODUKTÓW CHEMICZNYCH WYSOKOWARTOŚCIOWYCH I RÓŻNYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów chemicznych wysokowartościowych i różnych, z podziałem na 2 (dwie) części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: D/119/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa produktów chemicznych wysokowartościowych i różnych - zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów chemicznych wysokowartościowych i różnych. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: D/119/2026 - zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilości podstawowe. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 2 ust. 2 załącznika nr 6 do SWZ - wzór umowy, nie później jednak niż w terminie 10 dni od dnia podpisania Umowy. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zgodnie z § 1 ust. 9 - załącznika nr 6 do SWZ - wzór umowy zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa produktów chemicznych wysokowartościowych i różnych - zadanie nr 2
Interne Kennung: D/119/2026 - zadanie nr 2