2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odnawialne źródła energii w gminie Radomsko”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz kompleksowe wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Odnawialne źródła energii w gminie Radomsko.”. Zadanie polega na zaprojektowaniu i zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji: fotowoltaicznych, magazynów energii, pomp ciepła na potrzeby c.o. i c.w.u. Szczegółowe informacje w SWZ.
Interne Kennung: KZP.271.48.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Odnawialne źródła energii w Gminie Radomsko”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Fundusze europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. Numer umowy FELD.09.03-IZ.00-0040/23-00. 2. W związku z tym, że postępowanie prowadzone jest wg przepisów dla dostaw nie obowiązuje art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. 3. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl. 4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-serwisu oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Odnawialne źródła energii w Gminie Radomsko- część 1.”
Beschreibung: Zamówienie polega na zaprojektowaniu i zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu: - instalacji fotowoltaicznych - 156 szt., w tym instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii elektrycznej – 117 szt., Szczegółowe informacje w SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Los: LOT-0002
Titel: „Odnawialne źródła energii w Gminie Radomsko- część 2.”
Beschreibung: Zamówienie polega na zaprojektowaniu i zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji: - pomp ciepła na potrzeby co i cwu- 104 szt. Szczegółowe informacje w SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen