559898-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Planung von Rohrleitungen – Gázelosztó vezetékek tervezése
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gázelosztó vezetékek tervezése
Beschreibung: Valamennyi rész esetében: Keretszerződés keretében Ajánlatkérő működési területén gázelosztó vezetékek tervezése és engedélyeztetése. 1. rész: Tervezés Győri és Tatabányai Üzemegység 2. rész: Tervezés Szombathelyi és Soproni Üzemegység 3. rész: Tervezés Kecskeméti és Szabadszállási Üzemegység 4. rész: Tervezés Bajai és Kiskunhalasi Üzemegység 5. rész: Tervezés Szegedi és Szentesi Üzemegység 6. rész: Tervezés Békéscsabai és Szeghalmi Üzemegység Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt az egyes részek vonatkozásában meghatározott keretösszeg (felhívás II.2.4. pontjaiban meghatározott keretösszeg) 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Továbbiak a II.2.4) Közbeszerzés leírása: pontban (BT-24), és a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint.
Interne Kennung: EKR001601282024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322200 Planung von Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Tervezés Bajai és Kiskunhalasi Üzemegység
Beschreibung: Az MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt. részére gázelosztó vezetékek tervezési és engedélyezési feladatok ellátása keretszerződés keretében, a közbeszerzési műszaki leírásban foglaltaknak megfelelően. Elvégzendő feladatok: 1. Különböző hosszúságú, átmérőjű, nyomásfokozatú PE- és acél anyagú gázelosztó vezetékek létesítéséhez-, és 2. meglévő PE – és acél anyagú gázelosztó vezetékek rekonstrukciójához kapcsolódó tervdokumentációk elkészítése (nyílt árkos és/vagy csőbehúzásos és/vagy csőbéleléses technológiával történő beépítésekre vonatkozóan). 3. Ideértve az új és rekonstrukció alá vont nyomásszabályzó állomások tervezési feladatait és szükség esetén korrózió elleni aktív védelmi rendszerek tervezését is. Továbbá a nyertes ajánlattevő kötelezettségét képezik a megkötendő keretszerződésben rögzített egyéb felmerülő, járulékos feladatok elvégzése is a tervek alapján, így különösen az alábbiak: - tervezői művezetés, - helyszíni szemle szervezése - részétel a helyszíni bejárásokon, egyéb minősítő eljárásokon, kivitelezővel történő egyeztetéseken, - tervmódosításhoz kapcsolódó szakhatósági állásfoglalások, engedélyek stb. beszerzése, - közmű- és szakhatósági engedélyek – adott esetben – történő – megújítása a szerződésben foglalt feltételek mellett. - korszerűsítési nyilatkozat adása és elvégzése - többlet tervpéldányok szállítása - minden más tervezői feladat ellátása, - az egyedi tervezési munkához kapcsolódó árazatlan kivitelezési költségvetés készítése, az Ajánlatkérő által biztosított mindenkori hatályos, a kivitelezési munkákra vonatkozó, munkanemenkénti tételeket tartalmazó táblázatok alapján. Ehhez kapcsolódóan anyagjegyzék és méretkimutatás készítése. Terület: a Bajai és Kiskunhalasi Üzemegység területéhez tartozó települések, továbbá az MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt. Területi és Építésberuházási Szakterülete, melyek részletes felsorolását a Műszaki leírás mellékleteként csatolt településlista tartalmazza. Keretösszeg a keretszerződés időtartamára: nettó 41.000.000,- Ft Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget. Előző időszak tapasztalatai alapján a tervezési munkák várható mennyisége a keretszerződés időtartama alatt:4,7 kilométer (km) vezeték tervezése. Egy időben teljesítendő tervezési munkákat tartalmazó egyedi szerződések várható nagyságrendje: 2,7 km Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az Ártáblázatban megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, terhére a szerződésben megjelölt munkákból tetszőleges arányban és mennyiségben adhat ki megrendeléseket a nyertes ajánlattevőnek, a mennyiségek Ártáblázat szerinti megbontásban történő lehívására Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget, attól ajánlatkérő a keretszerződés teljesítése során eltérhet. Ajánlatkérő a keretszerződés időtartama alatt a keretösszeg erejéig jogosult egyedi megrendelések kibocsátására az Ártáblázatban meghatározott tételek vonatkozásában. Ajánlatkérő egyidejűleg több egyedi megrendelés kibocsátására is jogosult. A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok Közbeszerzési műszaki leírás c. dokumentum és kapcsolódó mellékletei tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001601282024/4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71333000 Dienstleistungen im Maschinenbau, 71337000 Dienstleistungen im Bereich Korrosionsschutz