2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding schoonmaakonderhoud diverse locaties Stichting Meerscholen
Beschreibung: Schoonmaakdienstverlening van diverse locaties voor Stichting Meerscholen Het betreft totaal 7 locaties, ca. 21.951,20 m² vloeroppervlakte. Schoon te maken ruimten zijn: bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, leslokalen, praktijklokalen, gymzalen, multifunctionele ruimte en OLC.
Interne Kennung: EA/ITX/2026/ MEERSCHOLEN/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EA/ITX/2026/ MEERSCHOLEN/01
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90919300 Servicios de limpieza de escuelas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1