559921-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Musikinstrumente – Instrumente Muzicale - 5 loturi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instrumente Muzicale - 5 loturi
Beschreibung: Instrumente Muzicale - 5 loturi: - Lotul 1 compus din: Corn triplu model Engelbert Schmidt F/B/F alto, 2 buc. - Lotul 2 compus din: Set Timpani model Dresda, 1set. - Lotul 3 compus din: Oboi Marigaux M2, 1 buc. si Corn englez Gebruder Monnig model 181 RW full automatic, 1 buc. - Lotul 4 compus din: Trombon tenor MODEL SIERMAN "APEX", 1 buc. - Lotul 5 compus din: Tuba Melton, 1 buc. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificări în a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 8296093/2026/3/46/sp
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37310000 Musikinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lotul 1 compus din: Corn triplu model Engelbert Schmidt F/B/F alto, 2 buc.
Beschreibung: Lotul 1 compus din: Corn triplu model Engelbert Schmidt F/B/F alto, 2 buc.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lotul 2 compus din: Set Timpani model Dresda, 1set.
Beschreibung: Lotul 2 compus din: Set Timpani model Dresda, 1set.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lotul 3 compus din: Oboi Marigaux M2, 1 buc. si Corn englez Gebruder Monnig model 181 RW full automatic, 1 buc.
Beschreibung: Lotul 3 compus din: Oboi Marigaux M2, 1 buc. si Corn englez Gebruder Monnig model 181 RW full automatic, 1 buc.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lotul 4 compus din: Trombon tenor MODEL SIERMAN "APEX", 1 buc.
Beschreibung: Lotul 4 compus din: Trombon tenor MODEL SIERMAN "APEX", 1 buc.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Lotul 5 compus din: Tuba Melton, 1 buc.
Beschreibung: Lotul 5 compus din: Tuba Melton, 1 buc.
Interne Kennung: 5