55993-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigungs- und Hygienedienste – Schoonmaakonderhoud
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSchoonmaakonderhoud
BeschreibungScope van de opdracht De opdracht omvat: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud; • Glasbewassing; • Extra werkzaamheden, zoals een extra sanitaire ronde rond de middag. Zie aanbestedingsdocumenten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionendrie (3) maal twaalf (12) maanden