See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Różne urządzenia i produkty medyczne – sprzęt jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa – „Różnych urządzeń i produktów medycznych – sprzętu jednorazowego użytku”, dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku, przy ul. Kościuszki 68. Przedmiot zamówienia został podzielony na 12 zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Formularz ofertowy szczegółowy stanowiący Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: DZP-271-23-U/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisu art. 132 ustawy Pzp oraz na podstawie przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, prowadzonego z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. W zakresie nieuregulowanym w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, mają zastosowanie przepisy ustawy Pzp. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie: art. 108 ust. 1 ustawy Pzp; art. 109 ust.1 pkt 1 i pkt 4), ustawy Pzp; art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.U.UE.L.2014.229.1); art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r., poz. 514). Podmiotowe środki dowodowe oświadczenia lub dokumenty składane na wezwanie Zamawiającego zostały opisane w rozdziale XIII pkt. 2 SWZ. Przedmiotowe środki dowodowe wymagane do złożenia wraz z ofertą zostały opisane w rozdziale XIII pkt. 7 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr: 1 Szpitalne wyroby papierowe- materiały do sterylizacji
Interne Kennung: zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier
Optionen:
Beschreibung der Optionen: dopuszcza się możliwość wydłużenia terminu obowiązywania umowy, o którym nowa w § 2 w przypadku niewykorzystania przez Zamawiającego zakontraktowanych ilości wyrobów w pierwotnie określonym terminie, o czas niezbędny do wykorzystania zakontraktowanych ilości (wyczerpania wartości umowy) jednakże całkowity okres trwania umowy nie może przekroczyć 24 miesięcy od dnia jej zawarcia.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr: 2 Testy skuteczności sterylizacji
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr: 3 Szpitalne wyroby papierowe
Interne Kennung: zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 Elektrody do EKG
Interne Kennung: zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 Drobny sprzęt medyczny
Interne Kennung: zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 Artykuły medyczne - różne
Interne Kennung: zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 Elektrody jednorazowego użytku do diatermii chirurgicznej
Interne Kennung: zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 Przyrządy do endoskopii jednorazowego użytku
Interne Kennung: zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 Akcesoria jednorazowe do Bodypletyzmografu Power Cube body+
Interne Kennung: zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 Igły do biopsji
Interne Kennung: zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 Przyrządy do endoskopii -bronchoskopy jednorazowego użytku
Interne Kennung: zadanie nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 Przyrządy do endoskopii -bronchoskopy jednorazowego użytku
Interne Kennung: zadanie nr 12