559985-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke – Budowa nowych jednostek wytwórczych wraz z akumulatorem ciepła w EC Zawidawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa nowych jednostek wytwórczych wraz z akumulatorem ciepła w EC Zawidawie
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest: Budowa nowych jednostek wytwórczych wraz z akumulatorem ciepła w EC Zawidawie. Zamówienie obejmuje realizację zadania w formule „pod klucz”, polegające na zaprojektowaniu, dostawie, budowie, montażu, integracji z istniejącym układem technologicznym, rozruchu, uruchomieniu i przekazaniu do eksploatacji następujących źródeł wytwórczych i układów towarzyszących: - Kotłowni złożonej z kotłów zasilanych energią elektryczną (np. kotłów elektrodowych, kotłów oporowych) o łącznej mocy nie mniejszej niż 10 MWt i sprawności nie mniejszej niż 97%. Należy zwrócić uwagę na układ zasilania nowych urządzeń wytwórczych EC ZAWIDAWIE. Dostępne moce odbiorcze ze złącza SN TAURON 3 i SN TAURON 4 są różne. Należy uwzględnić ten fakt przy projektowaniu układu zasilania kotłów. Szczegóły dostępnych mocy będą określone w Warunkach Przyłączenia. Do pracy EKW z maksymalną mocą konieczne będzie wspomaganie własną generacją z Agregatów Kogeneracyjnych. - Akumulatora ciepła w formie stalowego zbiornika cylindrycznego o pojemności użytkowej netto nie mniejszej niż 2 000 m3, - Agregatu kogeneracyjnego (AK4) o mocy 4,5 MWe (Zamówienie nie obejmuje Dostawy AK4), - Zbiornika wody ppoż., - Zmiana punktu podłączenia istniejących Agregatów Kogeneracyjnych AK1, AK2, AK3, - Infrastruktura towarzysząca BoP.
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZB/00179/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251000 Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji opisanego w art. 441 Ustawy PZP.