2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa outsourcingu druku dla potrzeb Izby Administracji Skarbowej w Opolu
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składa się: 1) usługa drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów za pomocą urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek dostarczonych przez Wykonawcę i zainstalowanych u Zamawiającego na czas świadczenia usługi wraz z systemem drukowania centralnego oraz systemem zarządzania i monitorowania wydruków (podzielonych na grupy wg funkcjonalności); 2) obsługa (dostarczanie materiałów eksploatacyjnych) i serwis (przeglądy i naprawy) tych urządzeń; 3) wdrożenie systemu drukowania centralnego (system rozliczania kosztów, system wydruku podążającego i bezpiecznego oraz system monitoringu stanu urządzeń).
Interne Kennung: 1601-ILZ.260.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający w trakcie realizacji zamówienia przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. 2. Prawo opcji będzie polegać na zwiększeniu: 1) liczby dzierżawionych urządzeń w grupie I do 20 % urządzeń; 2) liczby dzierżawionych urządzeń w grupie II do 20 % urządzeń; 3) liczby dzierżawionych urządzeń w grupie III do 20 % urządzeń; 4) liczby wydruków/kopii na wszystkich urządzeniach do 20 % wartości umowy w zakresie liczby wydruków/kopii. 3. Skorzystanie przez Zamawiającego z uprawnień prawa opcji nie stanowi zmiany umowy. 4. Uruchomienie opcji: 1) o której mowa w ust. 2 pkt 1) - 3) – następuje po złożeniu jednostronnego oświadczenia o zamiarze skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego. Termin na dostawę urządzeń wynosi 21 dni kalendarzowych od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia woli; 2) o której mowa w ust. 2 pkt 4) – następuje automatycznie po wykonaniu liczby wydruków/kopii przewidzianych w zamówieniu podstawowym. 5. Do realizacji przedmiotu zamówienia w ramach zamówienia podstawowego oraz w ramach prawa opcji stosuje się odpowiednio postanowienia umowy. 6. Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie rozszerzonym, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z uprawnień wynikających z prawa opcji, w trakcie realizacji umowy. 7. Okoliczności skorzystania z prawa opcji wskazano w § 1 ust. 10 – 16 PPU.