2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcie umów ramowych na usługę wsparcia w zakresie udostępnienia zespołu specjalistów (body leasing) do wdrożenia systemu do zarządzania zasobami ludzkimi w obszarze kadrowo-płacowym
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na usługę wsparcia w zakresie udostępnienia zespołu specjalistów (body leasing) do wdrożenia systemu do zarządzania zasobami ludzkimi w obszarze kadrowo-płacowym
Interne Kennung: BZ.26.396.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79613000 Dienstleistungen für den Personalumzug
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi pozyskania wykwalifikowanych pracowników do zespołu specjalistów o określonych kompetencjach, kwalifikacjach i doświadczeniu, którzy pod kierownictwem Zamawiającego przeprowadzą proces wdrożenia systemu do zarządzania zasobami ludzkimi w obszarze kadrowo-płacowym.