2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy odczynników do badań biochemicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów do ww. badań
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników do badań biochemicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów do ww. badań. 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z wymaganiami Zamawiającego opisanymi w SWZ oraz z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa. Ponadto przedmiot zamówienia musi posiadać oznaczenie CE, deklaracje zgodności, atesty, certyfikaty oraz świadectwa rejestracji jeśli są wymagane przepisami prawa. Wyroby medyczne dodatkowo muszą posiadać świadectwa dopuszczenia do obrotu i użytku w polskich placówkach opieki zdrowotnej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi parametrami, jak również zapotrzebowaniem ilościowym precyzuje załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001