2. Verfahren
Verfahren
Titel: Spoorvernieuwing Oostende-Middelkerke (De Greefplein)
Beschreibung: Deze werken vinden plaats t.h.v. Middelkerke; vanaf Joseph Casselaan/kruispunt Paul de Smet de Naeyerstraat - tot het begin van de zeedijk N34 De opdracht betreft: • het aanleggen van een nieuw tramspoor met asverschuiving, het vernieuwen van de steenslagfundering, wachtbuizen en trekputten • de nieuwe trambedding zal deels uitgevoerd worden met een groene bedding • het vernieuwen van een kruising • het plaatsen van nieuwe halte en deze voorzien van alle uitrustingen ten behoeve van de reizigers • het vernieuwen van de volledige bovenleiding, incl. trammasten • herinrichting van een aantal doorsteken/kruispunten. Een gedetailleerde omschrijving van deze opdracht is terug te vinden in deel 3 “Technische en/of functionele bepalingen” bij dit bestek.
Interne Kennung: PG2162 103511
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234120 Stadtbahnarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45234126 Bauarbeiten für Straßenbahnlinien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PG2162 103511 - 1
Beschreibung: Zie opdrachtdocument
Interne Kennung: 1