2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY WIDUCHOWA
Beschreibung: 1) odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Widuchowa oraz ich zagospodarowanie w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich: poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu, poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, nieprzekraczających poziomów składowania, a także ich zagospodarowanie w sposób zgodny z przepisem art. 9e ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (dalej: ucpg); 2) zorganizowanie w ciągu roku kalendarzowego jednej akcji odbioru od właścicieli nieruchomości zamieszkałych odpadów mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, 3) wyposażenie PSZOK w odpowiednie pojemniki/kontenery i wagę oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów pochodzących z PSZOK; 4) odbieranie i zagospodarowanie przeterminowanych leków i opakowań po lekach pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Widuchowa z punktów aptecznych w miejscowości Widuchowa, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami. 5) wyposażenie nieruchomości w worki na segregowane odpady komunalne – worki powinny zostać dostarczone mieszkańcom na terenie gminy Zamawiającego; 6) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ, 7) Zamawiający wymaga, aby czynności w trakcie realizacji zamówienia polegające na wykonywaniu prac na stanowiskach: kierowców, ładowaczy, osób na stanowiskach sprawujących nadzór i koordynację wykonywanych usług były wykonywane przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub podwykonawcę w oparciu o umowę o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy
Interne Kennung: OŚ.271.1.2025.LR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 t.j. z późn. zm.) zwanej dalej „ustawą PZP” oraz aktami wykonawczymi do tej ustawy. W sprawach nieuregulowanych przepisami ustawy PZP do niniejszego postępowania będą miały zastosowanie przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. 2. Wykonawcy są zobowiązani dokładnie zapoznać się i zastosować do wszystkich instrukcji, formularzy, warunków i wymagań zawartych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia zwanej dalej „SWZ”. 3. Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z przygotowaniem i przedłożeniem swojej oferty. 4. Zamawiający będzie stosował procedurę z art. 139 pzp (kwalifikacja podmiotowa wykonawcy po badaniu i ocenie ofert) – t.j. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY WIDUCHOWA”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest„ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY WIDUCHOWA”przez okres 26 miesięcy od dnia podpisania umowy nie wcześniej niż od dnia 1 listopada 2025 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ- OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Menge: 3 442,5 Tonnen